Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

TOP QUALITY FORWARDING

Spółka Nord Logistic powstała w 2008 roku w odpowiedzi na potrzeby Klientów poszukujących firmy, której mogą powierzyć organizację i całą, niezbędną logistykę w kwestii transportu. Tak właśnie działamy: kompleksowo i odpowiedzialnie. Transport w biznesie to bardzo ważna dziedzina i warto jego organizację zlecić osobom, które dobrze się na tym znają.

W Nord Logistic doskonale wiemy, że czas to pieniądz – a my szanujemy i czas i pieniądze naszych Klientów. Zatrudniamy najlepszych spedytorów, współpracujemy z uczciwymi, sprawdzonymi firmami transportowymi i stale poszukujemy nowych kanałów współpracy, aby nasi Klienci mogli być spokojni o przebieg całego procesu transportu w ich firmie. Dlatego też do dyspozycji naszych Klientów jesteśmy 24 godziny na dobę – a każdy Klient ma w naszej firmie swojego opiekuna, z którym jest na bieżąco w kontakcie – to Klientom daje pewność, że nie zostaną bez pomocy, gdy na trasie nie wszystko idzie tak, jak trzeba, a ich telefon na pewno nie zostanie bez odpowiedzi. Dlaczego to takie ważne ? Bo transport, zwłaszcza międzynarodowy, to dziedzina, w której nie da się idealnie wszystkiego zaplanować, przewidzieć tego, co wydarzy się na drodze. Na szczęście w Nord Logistic mamy wieloletnie doświadczenie, a wraz z nim wiedzę i taką umiejętność przewidywania zdarzeń, by maksymalnie zapobiec ewentualnym niepowodzeniom w czasie całego procesu spedycji.

Jako firma spedycyjna doskonale wiemy, że jeśli ktoś decyduje się przekazać realizację transportu firmie zewnętrznej, to jednym z ważniejszych powodów, dla którego to robi - to potrzeba pewności, że firma logistyczna zajmie się tematem profesjonalnie, terminowo i odpowiedzialnie. Wiemy, że dla Klienta takie działanie to spokój i oszczędność czasu oraz finansów – dlatego nasza firma transportowo-spedycyjna od lat, z powodzeniem, realizuje transport, logistykę i spedycję na najwyższym poziomie – dając gwarancję udanej i skutecznej współpracy.